Regulamin
Każdy użytkownik serwisu Fan-Strefa.pl musi zaakceptować poniższy regulamin i przestrzegać jego zasad. Złamanie któregokolwiek z poniższych punktów wiąże się z zablokowaniem konta, a nawet z jego usunięciem, bez uprzedniego ostrzeżenia.

 1. Warunkiem koniecznym do otrzymania konta w serwisie Fan-Strefa.pl jest zaakceptowanie wszystkich punktów niniejszego regulaminu. Wysyłając swoje zgłoszenie, użytkownik oświadcza, że zapoznał się z postanowieniami regulaminu dostępnego na stronie internetowej serwisu Fan-Strefa.pl (fan-strefa.pl/regulamin) oraz że akceptuje wszystkie postanowienia regulaminu.
 2. Korzystanie z usług hostingowych serwisu Fan-Strefa.pl jest całkowicie bezpłatne.
 3. W zamian za darmowe konto użytkownik jest zobowiązany do wyświetlania na swojej stronie internetowej reklam agencji reklamowej współpracującej z portalem Fan-Strefa.pl.
 4. Reklamy dodawane są automatycznie nad treścią strony do wszystkich podstron. W przypadku nie wyświetlania się reklam na stronie, użytkownik powinien poinformować administratora Fan-Strefa.pl o tym fakcie.
 5. Istnieje możliwość dodania reklamy w innym miejscu niż nad treścią strony. Reklama musi być jednak widoczna bez użycia paska przewijania. Aby umieścić reklamę np. pomiędzy topem, a treścią strony należy dodać tag [[reklama]] na końcu pliku header.php (w przypadku wordpressa) oraz przed {GALLERY} w przypadku galerii coppermine.
 6. Serwis Fan-Strefa.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie treści umieszczone na stronach internetowych i kontach użytkowników. Pełną odpowiedzialność za konto i jego zawartość ponosi sam użytkownik.
 7. Serwis Fan-Strefa.pl oferuje swoim użytkownikom darmowe domeny np. .pl. Warunkiem koniecznym do odnowienia domeny po roku jest utrzymanie odwiedzin na stronie na poziomie 300 unikalnych użytkowników dziennie. W przypadku niespełnienia tego warunku istnieje możliwość zapłacenia za odnowienie domeny ze środków użytkownika.
 8. Zabrania się umieszczania na stronach użytkowników reklam konkurencyjnych dla reklam serwisu Fan-Strefa.pl
 9. Użytkownikowi nie wolno udostępniać zasobów swojego konta osobom trzecim, czyli zabrania się użytkownikowi hostowania innych stron internetowych oprócz jego własnej.
 10. Użytkownikowi zabrania się umieszczania na koncie wszelkich stron internetowych zawierających treści pornograficzne oraz materiałów naruszających lub łamiących polskie prawo w jakikolwiek sposób.
 11. Zabrania się stosowania bezpośrednich odnośników („hotlinków”) do plików umieszczonych na koncie użytkownika.
 12. Maksymalny rozmiar pliku umieszczonego na koncie użytkownika może wynosić do 100mb. Pliki powyżej 100mb będą usuwane.
 13. Zabrania się blokowania reklam umieszczonych na stronie internetowej użytkownika.
 14. Użytkownik jest zobowiązany do otworzenia swojej strony internetowej w ciągu dwóch tygodni od dnia założenia konta.
 15. Użytkownik jest zobowiązany do aktualizowania swojej strony internetowej regularnie. Strona internetowa nieaktualizowana przez ponad 3 miesiące będzie blokowana, a następnie usuwana z serwerów serwisu Fan-Strefa.pl lub oddawana do adopcji z całą zawartością konta.
 16. Użytkownik jest zobowiązany do umieszczenia dwóch linków zwrotnych do serwisu Fan-Strefa.pl. Kody linków znajdują się na stronie: www.fan-strefa.pl/linki.txt . Odnośniki te muszą być umieszczone na wszystkich podstronach (strona główna, forum, galeria, itp).
 17. Użytkownik jest zobowiązany do aktualizowania wszystkich używanych przez siebie skryptów, tj. Coppermine Gallery, WordPress, CuteNews i innych.
 18. Kopie zapasowe stron internetowych są wykonywane raz w tygodniu na zewnętrzny serwer. Serwis Fan-Strefa.pl nie daje jednak gwarancji na działanie systemu kopii zapasowej, dlatego każdy użytkownik musi regularnie i we własnym zakresie wykonywać kopię zapasową swojego konta.
 19. Serwis Fan-Strefa.pl zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu w dowolnym czasie.

Data ostatniej aktualizacji regulaminu: 11 maj 2015 roku.